06

Thursday, August

Niechaj szyje nam - pokój marynarski dla chłopca

Kosmetyki naturalne
 /  / Kosmetyki naturalne
Kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Kosmetyki naturalne (5)Polki dość często miewają problemy z cerą wrażliwą. Szybko pojawiają się na niej liczne zaczerwienienia i niedoskonałości, a każda próba ich zwalczenia grozi kolejnymi następstwami. Jak więc należy pielęgnować taką cerę?

Można to robić wyłącznie delikatnymi preparatami. Wybierając je w drogerii, trzeba spojrzeć na ich tył opakowania, by sprawdzić ich skład. Im krótszy on będzie, tym lepiej dla samej skóry, na której ten preparat będzie później stosowany. Zazwyczaj najlepszym składem wykazują się Kosmetyki naturalne – idealne dla skóry wrażliwej. Trzeba tylko uważać, by nie przesadzić z ich ilością. Krem, żel do mycia buzi i tonik powinny pochodzić z tej samej serii, bo wtedy będą się wzajemnie uzupełniać. Łatwiej można będzie też ustalić, który kosmetyk wywołuje podrażnienia, jeśli takowe jednak się pojawią.

Pielęgnacja cery wrażliwej może też składać się z domowych i w pełni naturalnych zabiegów. Większość kosmetyków do twarzy da się bowiem przygotować samodzielnie, z produktów występujących w każdej kuchni.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author:

Related posts